CENNIK

CENNIK

Za usługi w pralni Speed Queen możesz wygodnie zapłacić gotówką: banknotami oraz monetami, a także kartą płatniczą. Maszyna płatnicza wydaje resztę. 

  • PRALKA 7 kg: 20 zł
  • PRALKA 9 kg: 22 zł
  • PRALKA 15 kg: 33 zł
  • PRALKA 20 kg: 45 zł
  • SUSZARKA 15 kg: każde 15 min - 9 zł*
  • SUSZARKA 10 kg: każde 10 min - 4 zł*
  • Proszek do prania + płyn do płukania: 5 zł

 

Wystawiamy Faktury VAT

* zalecany czas suszenia: 30-60 minut, więcej informacji w zakładce PORADY

 

KARTA STAŁEGO KLIENTA

Przygotowaliśmy dla Państwa Kartę Stałego Klienta.

Wybierając Kartę SQ otrzymują Państwo wyjątkowy komfort obsługi naszego systemu płatności. Karta daje przede wszystkim oszczędność czasu, oraz pieniędzy! Z Karty można skorzystać w naszych Pralniach Samoobsługowych w Gdyni i w Gdańsku (zobacz lokalizacje pralni).

Aby dokonać zakupu Karty SQ, należy w SYSTEMIE PŁATNOŚCI wybrać pozycję:  ZAKUP KARTY SPEED QUEEN, zatwierdzić i opłacić. Kartę, którą wyda system, obsługujemy w czytniku oznaczonym CZYTNIK KART, umieszczając kartę czipem do góry.

Aby doładować KARTĘ SQ, należy na panelu systemu wybrać DOŁADOWANIE KARTY SQ. Zakup oraz doładowanie karty, dokonujemy wyłącznie gotówką. Dostępne środki na karcie nie mają limitu czasowego. Można je wykorzystać w dowolnym czasie i w każdej z naszych placówek w Gdyni i w Gdańsku.

Koszt karty to 99 zł, do wykorzystania 99 zł. Doładowanie możliwe jest dowolną kwotą, jednak bonus 10% przysługuje za doładowanie kwotą min 100zł.

 

 

Informujemy, iż wystawiamy Faktury VAT. Aby uzyskać fakturę, prosimy o przesłanie danych, wraz z adresem e-mail oraz potwierdzeniem zapłaty, w dniu wykonania usługi, na nr tel : 788 499 455 lub pralnie3city@gmail.com

Zapraszamy do kontaktu!

PROGRAM PARTNERSKI

Do współpracy z nami zapraszamy serdecznie lokalnych przedsiębiorców - dla Właścicieli apartamentów, gastronomii itp. przygotowaliśmy specjalny, biznesowy program partnerski.

Dowiedz się więcej: tel. 788 499 455