PRALNIE SAMOOBSŁUGOWE TRÓJMIASTO

Światowy lider sieci Pralni Samoobsługowych Speed Queen już działa w Trójmieście: w Gdańsku oraz w Gdyni.

Pralnie Samoobsługowe Speed Queen to wygoda, oszczędność czasu i pieniędzy!

Już w 1 godzinę Twoje pranie może być czyste, suche i pachnące.*

 Pralnia Samoobsługowa Speed Queen to profesjonalny przemysłowy sprzęt, doskonała jakość detergentów,
przyjemny design, sterylne warunki, bezpłatne Wi-Fi oraz super atmosfera.

Pralnie czynne są 7 dni w tygodniu, w godzinach 7:00 - 23:00.

* Cały cykl prania i suszenia trwa ok. 1h (nie dotyczy prania w temperaturze 60 i 90st).

 

W ciągu prawie trzech lat ponad 1000 zadowolonych klientów, o czym świadczą opinie na Google (sprawdź: Gdynia, Gdańsk) oraz Facebook.

Metody płatności: karta, gotówka (maszyna wydaje resztę). Płacą Państwo za wybraną wielkość pralki, temperatura prania nie ma wpływu na cenę.

 UWAGA! W Pralniach SQ obowiązuje całkowity ZAKAZ PRANIA: akcesoriów zwierzęcych, tkanin z sierścią zwierzęcą, tkanin z różnego rodzaju smarami oraz obuwia.

WAŻNE! Suszarki nie odwirowują prania. Do suszarki należy włożyć wyłącznie pranie dobrze odwirowane.

Świetne miejsce. Czysto, pachnaco i przyjemnie. Właściciele przesympatyczni 🙂 Zaskoczył mnie poczęstunek: kawa i ciasteczko. Dla miłośników internetu bezpłatne wi-fi. Pranie puszyste, suche i pachnące. Jestem mega zadowolona. Gorąco polecam.

Alina

Miejsce świetne! Jest pachnąco, czysto i profesjonalnie 🙂 Pralnia łatwa w obsłudze, jest szybko i sprawnie, a przede wszystkim tanio! Polecam wszystkim zabieganym, zapracowanym to miejsce! 🙂 Pozdrawiamy przesympatycznych Właścicieli 🙂

Agata

As someone who doesn’t speak any Polish, I was very relieved when seeing the setup here. Touch screen to select the machine, cleaning options, detergent dispenser, and payment with receipts. One of the staff/owners (didn’t catch a name) was also around – super friendly and helpful. He even sent me off with some chocolate as a holiday gift. Prices were fair, and free wifi!

Michael

Byłem, wyprałem, wysuszyłem – polecam 🙂 super miejsce, super ceny, super maszyny i środki piorące.

Piotr

Pralnia jak w amerykańskich filmach 🙂 Bardzo łatwa w obsłudze, wszędzie czytelne instrukcje. Personel bardzo pomocny i miły. Profesjonalny sprzęt i proszki. Polecam

Michał

Jestem zachwycona, ze taka pralnia powstała. Wyprałam i wysuszyłam, szybko i za dobrą cenę. Pralki są mniejsze i większe, można nie tylko uprać ubrania, również koce, kołdry, zasłony i tak też zrobiłam. To było wielkie pranie i wszystko pięknie pachnie 🙂 Plus duży, ze jest wi-fi, ale z książką też można posiedzieć. Wspomnę jeszcze, że bardzo miła obsługa, przemili właściciele 🙂 doradzą i pomogą! aż chce się tam wracać i będę wracać. POLECAM BARDZO!

Katarzyna

Rewelacyjna sprawa. Nie sądziłem ze amerykański styl życia, rodem z filmów może być tak blisko. To jest proste i ciekawe doświadczenie.

R.

Pralnia samoobsługowa to fantastyczny pomysł! Jestem mamą małego szkraba i często mam do wyprania ogromne ilości ubranek, pieluszek i pościeli. Nie mieszczę ich w domowej pralce, a w Speed Queen mogę je wyprać i wysuszyć za jedną wizytą!

Agata
Nowe lokalizacje już wkrótce!
Gdańsk- Śródmieście oraz Gdańsk - Morena - otwarcie w 2018.