PRALNIE SAMOOBSŁUGOWE TRÓJMIASTO

Zapraszamy Państwa do profesjonalnych pralni samoobsługowych SPEED QUEEN w Gdańsku oraz Gdyni. 

 

Już w 1 godzinę Twoje pranie może być czyste, suche i pachnące.

 Pralnia Samoobsługowa Speed Queen to profesjonalny przemysłowy sprzęt, największy wybór maszyn, doskonała jakość detergentów,
wygodny design oraz super atmosfera.

W naszych pralniach wypierzecie i wysuszycie duże gabaryty tj: kołdry, koce, pokrowce na materace, śpiwory, narzuty, duże maskotki.

Awaria pralki, pranie i suszenie przed i po podróży, pranie puchowych kurtek czy kołder, obsługa apartamentów,  w takich sytuacjach nasze pralnie są niezastąpione.

Nasz przemysłowy sprzęt, szybko i solidnie wypierze i wysuszy bawełnę, wełnę, syntetyki, puch, małe i duże pranie. 

 


Pralnie czynne są 7 dni w tygodniu, w godzinach 7:00 - 23:00 (w każdą niedzielę i święta) 


 

Uwaga! w pralniach obowiązuje BEZWZGLĘDNY ZAKAZ prania obuwia,  akcesoriów zwierzęcych tj: legowisk, derek itp. elementów metalowych, tkanin ze smarami lub olejami.

 


W ciągu 4 lat odwiedziło nas kilkanaście tysięcy zadowolonych klientów,

o czym świadczą opinie na Google,  FB, Trójmiasto.pl


 

Potrzebujesz naszej pomocy w obsłudze?  Zadzwoń do nas na numer +48 788 499 455

chętnie poprowadzimy Cię telefonicznie lub umówimy się z Tobą w dogodnym terminie w pralni.

Świetne miejsce. Czysto, pachnaco i przyjemnie. Właściciele przesympatyczni 🙂 Zaskoczył mnie poczęstunek: kawa i ciasteczko. Dla miłośników internetu bezpłatne wi-fi. Pranie puszyste, suche i pachnące. Jestem mega zadowolona. Gorąco polecam.

Alina

Miejsce świetne! Jest pachnąco, czysto i profesjonalnie 🙂 Pralnia łatwa w obsłudze, jest szybko i sprawnie, a przede wszystkim tanio! Polecam wszystkim zabieganym, zapracowanym to miejsce! 🙂 Pozdrawiamy przesympatycznych Właścicieli 🙂

Agata

As someone who doesn’t speak any Polish, I was very relieved when seeing the setup here. Touch screen to select the machine, cleaning options, detergent dispenser, and payment with receipts. One of the staff/owners (didn’t catch a name) was also around – super friendly and helpful. He even sent me off with some chocolate as a holiday gift. Prices were fair, and free wifi!

Michael

Byłem, wyprałem, wysuszyłem – polecam 🙂 super miejsce, super ceny, super maszyny i środki piorące.

Piotr

Pralnia jak w amerykańskich filmach 🙂 Bardzo łatwa w obsłudze, wszędzie czytelne instrukcje. Personel bardzo pomocny i miły. Profesjonalny sprzęt i proszki. Polecam

Michał

Jestem zachwycona, ze taka pralnia powstała. Wyprałam i wysuszyłam, szybko i za dobrą cenę. Pralki są mniejsze i większe, można nie tylko uprać ubrania, również koce, kołdry, zasłony i tak też zrobiłam. To było wielkie pranie i wszystko pięknie pachnie 🙂 Plus duży, ze jest wi-fi, ale z książką też można posiedzieć. Wspomnę jeszcze, że bardzo miła obsługa, przemili właściciele 🙂 doradzą i pomogą! aż chce się tam wracać i będę wracać. POLECAM BARDZO!

Katarzyna

Rewelacyjna sprawa. Nie sądziłem ze amerykański styl życia, rodem z filmów może być tak blisko. To jest proste i ciekawe doświadczenie.

R.

Pralnia samoobsługowa to fantastyczny pomysł! Jestem mamą małego szkraba i często mam do wyprania ogromne ilości ubranek, pieluszek i pościeli. Nie mieszczę ich w domowej pralce, a w Speed Queen mogę je wyprać i wysuszyć za jedną wizytą!

Agata